19 липня у Ніжині під головуванням народного депутата заступника Голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександра Кодоли відбудеться загально-обласна нарада будуть розглянуті проблемні питання щодо проведення наступного опалювального сезону в області, заборгованості Держбюджету з надання субсидій та пільг для населення та відшкодування підприємствам житлово-комунальної галузі різниці в тарифах.20182670_10207579095235193_1627070810_n

У нараді візьмуть участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Чернігівської ОДА, райдержадміністрацій, міських голів та підприємств, що надають комунальні послуги.

«Дуже важливо, щоб наші міста входили в опалювальний сезон – підготовленими. Щоб не довелось, як милого року в жовтні за день до початку опалювального сезону мені разом із віце-прем’єр міністром Геннадієм Зубком у ручному режимі вирішувати проблему із запуском котелень у Ніжині. Тому ми і вирішили провести таку нараду, щоб зарання обговорити усі проблемні питання у сфері ЖКГ області і знайти варіанти їх вирішення. Для цього ми об’єднали зусилля нашого парламентського комітету, профільного міністерства, центральних органів виконавчої влади і вирішили у центрі мого виборчого округу провести таку нараду. Маю надію, що разом ми зможемо знайти шляхи вирішення багатьох проблем, які виникають у сфері ЖКГ», — розповів ініціатор наради, народний депутат України Олександр Кодола.

Нарада відбудеться у залі засідань Ніжинської міської ради. Початок об 11.00. Запрошуються зацікавлені представники ЗМІ.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли