Кілька днів тому, на черговій оперативній нараді, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко повідомив: наразі проводиться реконструкція фасаду багатоповерхового будинку у Ніжині по вул. Московській, 54Г.

Слід зауважити, що тут функціонує Об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) «Ніжинець».

Журналіст сайту ось вже два тижні спостерігає за бригадою працівників за вказаною адресою. Спочатку підрядники провели підготовчі роботи, потім приступили до фарбування фасаду. Для роботи застосовується техніка.

Поки що використовуються два кольори: лимонний і коричневий. Згодом додасться ще й помаранчевий.

Реконструкція проводиться у рамках цільової міської Програми «Співфінансування робіт з ремонту та утримання фасадів багатоповерхових житлових будинків центральних вулиць та вулиць історичної частини м. Ніжина на 2021 рік». Згідно з Програмою, на реконструкцію фасаду вказаного будинку виділено 350 тис. гривень. Співфінансування з боку співвласників складає 5%.

Як пояснила голова ОСББ «Ніжинець» Людмила Коваленко, довелося постаратися, щоб будинок внесли до Програми.

«Але, на мій погляд, це того варте, — зауважила Людмила Борисівна, — адже будівля змінюється прямо на очах – стає яскравішою та привабливішою».

Підрядники обіцяють виконати роботи до 1 грудня.  

Сайт «УН» вже розповідав про даний будинок, мешканці якого в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» зробили капітальний ремонт під’їздів, де встановили металопластикові вікна, двері, датчики руху, замінили інженерні мережі у підвалі.  Участь в «Теплому кредиті» дозволила відремонтувати дах будівлі, за це співвласники заплатили 785 тисяч гривень. І ось тепер відбувається фарбування будинку.

З нетерпінням чекаємо завершення робіт.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора