Кілька днів тому Ніжинське комунальне підприємство «Служба Єдиного Замовника» опубліковало у соцмережі наступну інформацію: «На прибудинковій території житлового будинку по вул. Богдана Хмельницького, 20 силами КП «СЄЗ», на місці колишнього стихійного сміттєзвалища, облаштувало новеньку клумбу».

Здавалося б, нічого надзвичайного. Але ж дана інформація і не з категорії «щоденних». Журналіста Nizhyn Post зацікавило дане питання. Виникло бажання поспілкуватися з директором КП «СЕЗ» Владиславом Корманом.

Чому підприємство вирішило переобладнати у клумбу саме це сміттєзвалище? Кому належить дана ініціатива? Це перший і останній зразок чудового «перевтілення» у місті? Можливо, будуть ще? – такі запитання ми поставили перед керівником комунального підприємства.

«Скільки себе пам’ятаю, а раніше я очолював КП «ВУКГ», ми боролися зі стихійним сміттєзвалищем за даною адресою. Жоден захід, яких ми вживали, не мав результату. А дана локація, на хвилиночку, знаходиться у центрі міста.

Нещодавно я обійняв посаду керівника КП «СЕЗ», але бажання щось змінити на даній локації не зникло. Тим більше, що даний будинок обслуговує наше підприємство.

Цього разу вирішили діяти превентивно: приблизно пару тижнів тому пригнали техніку, прибрали смітник і облаштували замість нього клумбу, встановили бордюрчики, парканчик.

Жителька Ніжина Валентина Дубовік надала квіти для клумби, за що їй щира подяка.

Чи плануємо рухатися у даному напрямку надалі? Так, плануємо. За можливості займатимемося благоустроєм подібних місць, щоб вони милували око ніжинців. Тим паче, що великих витрат подібні зміни не потребують. Ви уявляєте, яким гарним стане Ніжин, якщо смітники перетворяться на квітучі клумби?! Міський голова Олександр Кодола підтримує всі наші ініціативи, з повагою ставиться до подібних змін. 

Звичайно, це справа не одного дня, але потрібно прагнути зробити якомога більше. Ми до перетворень готові. Сподіваємося на підтримку жителів міста», – зазначив Владислав Адольфович.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото КП «СЕЗ»