Досудовим розслідуванням встановлено, що головний державний виконавець Ніжинського міськрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, зловживаючи службовим становищем, шляхом підробки актів прийому-передачі майна, заволодів арештованим в рамках виконавчого провадження майном. Про це йдеться у постанові суду. Повідомляє mynizhyn.com.

Держслужбовець незаконно заволодів автомобілем марки «ВАЗ-21093», який належить Концерну «Техновоєнсервіс» та автомобілем марки «ВАЗ-2108», що належить приватній особі. Автомобілі були затримані працівниками поліції, перебували на території стаціонарного посту №2 (с. Вертіївка) та підлягали передачі на відповідальне зберігання представнику стягувача ( з Харкова та Києва).
Зі змісту оригіналів актів прийому-передачі майна від 13.03.2019, які знаходяться у матеріалах кримінального провадження, вбачається, що державний виконавець Ніжинського МВ ДВС Головного управління юстиції у Чернігівській області виконував доручення про проведення виконавчих дій по виконавчих провадженнях, згідно яких необхідно провести опис та вилучення майна боржника і на цій підставі одержав вказані вище транспортні засоби.
З метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні виникає необхідність у отриманні тимчасового доступу та вилучення (виїмки) документів, що стосується предметів злочину.
Суд надав такий дозвіл. Слідство триває.

Фото з мережі