1 лютого поліцейські Менського відділу поліції разом із співробітниками Шосткинської виправної колонії затримали жителя Мени, який напередодні скоїв втечу з цього виправного закладу.image

Увечері 31 січня з арештного дому Шосткинської виправної колонії скоїв втечу засуджений за крадіжку житель м. Мени.

Керівництво колонії звернулося до Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області по допомогу в проведенні пошукових заходів та затриманні втікача.

З числа співробітників кримінальної поліції відділу, озброєних вогнепальною зброєю та спецзасобами, була створена пошукова група. Поліцейські спільно з оперативниками Шосткинської виправної колонії прибули для проведення пошукових заходів і можливого затримання утікача за адресою, де проживають його батьки.

Під’їжджаючи до місця призначення, поліцейські помітили «Москвич-412», до якого підійшла мати засудженого. Як тільки правоохоронці наблизилися до автівки, з неї вискочив розшукуваний в’язень-утікач та побіг в бік городів.

Переслідуванню намагалися завадити присутні на місці події особи – родичі ув’язненого. І доки співробітник колонії відволік на себе їх увагу, поліцейський кинуся навздогін втікачеві. В цей час його колеги побігли в обхід селянських обійсть.
Переслідуючи засудженого, оперативник неодноразово наказував йому зупинитися, але той продовжував бігти, спочатку вулицею, потім городами, перестрибуючи паркани. І в той момент, коли утікач уже повірив, що відірвався від переслідувача, інші оперативники, які з’явилися йому навперейми, затримали бігуна.

Засуджений взятий під охорону співробітниками Шосткинської виправної колонії для конвоювання до установи виконання покарань.

Прес-служба головного відділенні Національної поліції в Чернігівській області