У минулому році меняни склали електронну петицію, де просили місцеву владу посприяти у відкритті супермаркет За декілька днів петиція набрала більше ста необхідних голосів. Але на цьому все притихло, і ось нарешті знайшлася фірма, яка обіцяє відкрити супермаркет у Мені. У приміщенні, де була автостанція.300_190_58d9fb212400c

— Поки що розробили проектну документацію, — каже Павло Ахрамєєв, співвласник ТОВ «Гармонія». Фірма займається будівництвом та передачею приміщень в експлуатацію роздрібним мережам. Їй і належить будівля майбутнього супермаркету. — Чекаємо, коли нададуть дозвіл для проведення ремонтних робіт. Доки буде йти будівництво, це десь півроку, плануємо вести переговори з представниками «АТБ» та «Фори». З цими магазинам тісно співпрацюємо. Але на даний момент ще не можемо остаточно сказати, який саме супермаркет буде у Мені.

Площа будівлі — близько 700 квадратних метрів. Зараз частину приміщення займає каса автостанції для продажу квитків. Вона залишиться. Іншу частину займають орендарі (ветаптека, магазин, гральні автомати).

ТОВ «Гармонія» вже відкрило супермаркети: у Сновську, Новгороді-Сіверському, Корюківці — «АТБ», у Козельці — «Фора», в Острі — «Сільпо».

— Маємо надію, що у кінці року супермаркет відчинить двері для менян, — підсумовує Павло Олександрович. — Не знайшли підходящого приміщення для супермаркетів у Коропі, Сосниці і Бахмачі.

У 2015 році розпочалося будівництво на 14 сотках міні-маркету «RC» у Новій Басані Бобровицького району. Власник — Костянтин Мельник з Броварів Київської області. Будівництво на стадії завершення. Мешканці Нової Басані переконані, влітку і у них відкриється новенький міні-маркет.
Автор: Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №12 (1611), 23 березня 2017 року, gorod.cn.ua