Мало кому відомо, але лише за 22 кілометри від Ічні знаходиться діючий чоловічий монастир. Розташувався він у гущавині невеликого лісу в якихось шести кілометрах від села Буди. Про це пише Ічнянська газета «Трудова слава».

Мова про Вознесенську церкву, яка збудована під Радьківкою, поки що не нашого, Прилуцького району. За переказами місцевих, на під’їзді до неї, метрів за 50, у машині починає чимось пахнути.Комусь здається, що війнуло сирістю від болота, а кому й ледь відчутним ароматом мира. Або виникає непереборне бажання знову туди повернутися.
Кажуть, що декілька разів церкву хотіли відродити товстосуми.За таке нібито всі гріхи прощаються. Та відразу після серйозних намірів у благодійників починалися серйозні проблеми в бізнесі і ті кидали затію, тому церква так довго реконструюється. Ну і топова легенда – під святинею є тунель, який веде чи то до Густинського монастиря, чи до самісіньких Прилук. А ще, говорять, 9 жовтня споруда прихистила людей, які тікали від вибухів на військовій частині.
Але найдивнішим є те, що храм цілодобово відкритий для відвідувачів. Замків на дверях немає, можна хоч в ночі прийти, взяти свічку і піти, заплативши за неї чи ні.
А навіщо закриватися від людей, щоб не вкрали? Так цупити там нічого, немає ніякої розкоші, ні позолоти, ні хоча б трохи старих ікон. Нічого, що зазвичай лише відволікає від молитви. Саме за таку аскетичну атмосферу отець Петро і обрав місце.