У столиці у своєму офісі знайшли зі смертельним вогнепальним пораненням у голову народного депутата 8 та 9 скликань Валерія Давиденка.

«МВС України підтверджує факт загибелі народного депутата України Валерія Давиденка. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції Києва. Також, там особисто перебуває очільник ГУ НП в м.Києві Андрій Крищенко. Попередня версія — самогубство», — повідомив у Facebook радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, Давиденка знайшли «зі смертельним вогнепальним пораненням голови». На місці працюють слідчі.

«У тому числі знімаються записи з численних камер спостереження у великій кількості розташованих поблизу з місцем пригоди», — написав він у Facebook.

У 2019 році Валерій Давиденко був обраний як безпартійний самовисуванець за 208 округом, від Чернігівської області. 6 грудня 2019 він приєднався до групи «Довіра». Був членом комітету з питань економічного розвитку.

Був також народним депутатом у попередньому скликанні. Входив фракції «Блоку Петра Порошенка» та був членом комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

До обрання у Верховну Раду працював в аграрному секторі. З 2004 по 2013 рік був генеральним директором ТОВ “СП “Агродім”.

2013—2014 був заступником міністра аграрної політики та продовольства України в уряді Миколи Азарова.

Фото з місця подій
Автор Ельдар Сарахман

Фото з місця подій
Автор Ельдар Сарахман

Джерело: Суспільне Новини
Фото Ельдар Сарахман