На столичних Позняках побилися відвідувачі і працівники закладу MisterCat, в результаті бійки постраждали 8 осіб, які працюють у ресторані. Після конфлікту відвідувачі в’їхали автомобілем «БМВ» у вхідні двері приміщення та зникли з місця події.

Джерело: пресслужба відділу комунікацій поліції Києва, Facebook-сторінка «Київ.Оперативний»

Дослівно: "До поліції надійшла інформація про бійку в кафе на вулиці Срібнокільській у Дарницькому районі. Заявниця повідомила, що відвідувачі напали на співробітників приватної охоронної фірми, а також автомобілем пошкодили огорожу закладу". 

Деталі: Правоохоронці встановили, що група осіб порушувала громадський порядок, а також пошкодила майно закладу. Зокрема, у  вхідні двері приміщення в’їхали автомобілем «БМВ», а потім  зловмисники поїхали з місця події.

Під час бійки отримали тілесні ушкодження 8 працівників закладу.

Наразі поліція встановила особу власника іномарки, ним виявився 39-річний киянин. Також встановлює інших осіб, причетних до правопорушення.

Поліцейські вирішують питання про внесення правопорушення до ЄРДР за ч.2 ст. 296 (хуліганство) ККУ та проведення подальшого розслідування.

Офіційно у відомстві не називають закладу, однак за інформацією спільноти «Київ.Оперативний»,  погром стався у закладі MisterCat на Позняках.

Так, близько 10 осіб зайшли у середину, почали конфліктувати із відвідувачами, потім переключилися на персонал і почалась масова бійка. Після бійки молодики автівкою рознесли вхідні двері закладу.

Джерело: Українська правда