Добре диво відкриття нового відділення у районній лікарні сталося якраз у понеділок 19 вересня “на Чудо”. Кореспондент районної газети другого дня побував у цьому медичному закладі, де очищатимуть кров людей при захворюваннях нирок, які не справляються з цією функцією.21-640x480

З газетярем привітно поспілкувався увесь невеличкий колектив відділення, котре є філією обласної лікарні. Завідує ним сорокап’ятирічний лікар-терапевт Асад Мухаммад. Він родом з Пакистану, закінчив столичний медичний інститут і ще курси нефрології, діалізу в академії. Дружина доктора Тетяна Бурова працює (зараз у відпустці) у нашій лікарні лікарем-кардіологом. У них є маленький синок Назар, який народився у місті Корюківці.
У відділенні амбулаторного гемодіалізу, де кожного дня можуть приймати до чотирьох пацієнтів, саме проходили процедури двоє чоловіків, напередодні було троє. Коли запрацює ще один зал, зможуть приймати більше. Хворі були з Семенівського, нашого та інших районів. “Обладнання тут найсучасніше, – каже лікар, – дуже добре!”. Апаратурою опікується технік Олександра Івасенко, бо ж, наприклад, є система очистки води, котра повинна бути справді кришталево чистою, без жодних домішок і бактерій. Піклуються про проведення процедур і порядок у відділенні старша медична сестра Ірина Кравченко, медсестри Лілія Грукало, Оксана Ткаченко, молодша медсестра Олена Лях. Отож і їх, і особливо потребуючих їхньої допомоги – можна привітати з початком такої важливої роботи!

Олександр Гончар