«Наша школа потребувала такого майданчика вже давно. Тепер мрії вихованців та тренерів збудуться» — директор Ніжинської міської дитячої школи футболу Юрій Таран розповів журналістам «Уєздних Новин», що на території їх навчального закладу невдовзі збудують футбольний майданчик, якого вони потребують уже давно. Щороку адміністрація школи зверталась з таким проханням до міської ради та різних організацій. Однак, за браком коштів, це питання відкладали у довгий ящик. Завдяки коштам, які залучив нардеп Олександр Кодола з держбюджету, мрія трьохсот вихованців міської школи футболу стала реальністю. Півтора мільйони гривень на будівництво цього об’єкту уже знаходяться на рахунку міськради. Роботи планують завершити уже цьогоріч.

«Точно таке міні-поле зі штучним покриттям, за сприяння Олександра Кодоли, уже збудували на території міського стадіону «Спартак». Там мають змогу займатися як спортсмени в рамках змагань, так і учасники АТО, жителі міста. Тепер таке поле з’явиться і в нас. На території нашої школи футболу є старий хокейний майданчик з якого ми і хочемо зробити сучасне футбольне поле. До обіду тут зможуть займатися учні ЗОШ №9, яка знаходиться на суміжній з нами території. Після обіду тренуватимуться вихованці футбольної школи, яких у нас більше трьохсот», — каже Юрій Таран.

За словами директора футбольної школи, немало зусиль до того, аби на цю проблему звернули увагу,  доклав голова федерації футболу Ніжина Володимир Мамедов.

«Він дуже багато зробив, щоб у нас з’явилося це сучасне футбольне міні-поле», — коментує Юрій Таран.