15 грудня проведено конкурс на заміщення вакантних посад директорів ЗОШ №10 та НВК №16 «Престиж». У результаті конкурсна комісія визнала, що дві кандидатури на посаду закладів пройшли на відмінно. Після цього були подані документи на затвердження міському голові Олександру Кодолі. Також підписані накази про призначення по управлінню освіти й безпосередньо підписані контракти.

Отже, НВК №16 «Престиж» очолила Солдатенко Тамара Іванівна, а директором ЗОШ №10 став Никонець Сергій Віталійович. До цього вони виконували обов'язки керівників.

Сергій Віталійович виконував обов'язки керівника з 2 вересня 2019 року.

«Я не мав права брати участь у конкурсах на заміщення цієї посади, тому що згідно із  Законом України «Про освіту», документи подають претенденти, які мають педагогічний  стаж не менше, ніж три роки. Три роки відбулося у вересні…Оголошено конкурс. Подав документи.  Переміг. Шлях до цього був довгим, адже три роки тому прийшов до закладу, в якому відбувались грандіозні речі - розпочато роботи з комплексної термомодернізації  - згідно з проєктом,  підготовленим компанією Ramboll, у рамках Програми енергоефективності «НЕФКО». Втіленню проєкту  приділялася  велика увага  з боку корпорації «НЕФКО»,  влади міста, колективу школи та батьківського активу. З ними разом пройшли випробування. І ось маємо результат, — коментує Сергій Никонець.

Тепер він — повноцінний господар закладу. Які ж плани?

«Нічого не змінилося, – відповідає Сергій Віталійович. — Разом з колективом  продовжуватимемо злагоджено прямувати вперед, працювати на результат. А плани? З вересня 2022 року наш заклад перепрофільовується у гімназію №10, і з початку 2023 року переходимо на фінансову  автономію, яка має широкий спектр. Директор такого закладу - це господар, який забезпечує  діяльність закладу і спрямовує його як на покращення матеріально-технічних умов, так і освітнього середовища. Ми другі серед ніжинських освітніх закладів працюватимемо у новому форматі (після гімназії №2). До речі,  вже поступово перепрофільовуємося – не маємо 10-х класів. У цьому році випускаємо останній одинадцятий».

Першими своїх керівників привітали педагогічні колективи.

Залюбки приєднуємося до поздоровлень і бажаємо успіхів  директорам освітніх закладів у подальшій роботі!

За матеріалами Тетяни Марченко, mynizhyn.com