23 липня зранку на Алеї Героїв кожен бажаючий мав змогу долучитися до цікавої та корисної лекції Миколи Бічука в рамках першого цьогорічного заходу Чернігівського Вуличного Університету. Це була неформальна інтерактивна зустріч на тему «Секрети ораторської майстерності. Як зробити так, щоб вас почули».IoBAVaw9Qlk

Даний проект працює в Чернігові другий рік поспіль і цього разу слухачів стало набагато більше. Неформальні зустрічі відбуваються на вулиці, «студенти» сидять не за партами, а на карематах прямо посеред вулиці. Всі слухають лектора, який розповідає цікаву доповідь, цього разу на тему ораторського мистецтва. В 2015 році таких зустрічей вдалось організувати всього шість, якщо погода дозволить, то цього року їх може стати більше.
Професійний актор Микола Бічук вчив усіх присутніх правильно поводити себе на сцені, розповідав, як виглядає професійний театр та які основні 11 помилок робить кожен з нас, виступаючи публічно.
Дані лекції будуть проходити щосуботи об 11 годині ранку. Єдиною перешкодою для зустрічі може стати дощ. Слухачами на першій лекції стали не тільки молодь, але і люди старшого покоління. Таких, звісно, було не багато, але вони дуже раді, що можуть долучитися до подібних проектів.