У Чернігові в гаражному приміщенні, розташованому на території промислової бази, яка знаходиться по вул. Гребінки, виявлено підпільний цех з виробництва алкоголю відомих світових брендів.

Про це Високому Валу повідомили в Чернігівській місцевій прокуратурі.

Так, під час санкціонованого обшуку у дільців вилучено: пластикові діжки синього кольору об’ємом по 200 л. кожна, з рідиною прозорого кольору; 185 паперових коробок («bag-in-box») з написом «Finlandia» по 3 л. кожна, з рідиною прозорого кольору; 49 паперових коробок («bag-in-box») з написом «Jameson» по 2 л. кожна, з рідиною прозорого кольору; 37 паперових коробок («bag-in-box») з написом «Jack Daniels» по 2 л. кожна, з рідиною прозорого кольору.

Крім того, 100 пляшок по 0,5 л. кожна з написом «BlackBush» з марками акцизного збору, з рідиною прозорого кольору; 34 паперових коробок («bag-in-box») з написом «Bacardi» по 3 л. кожна, з рідиною прозорого кольору; 72 сріблястих пакетів по 3 л. кожна, з рідиною прозорого кольору.

Також було вилучено обладнання, акцизні марки, тара для розливу і транспортування та понад 50 пляшок з есенціями та барвниками.

Всього в ході проведеного обшуку вилучено 1,5 т. алкогольної продукції на загальну суму близько понад 1 млн. грн.

Триває досудове розслідування