В Чернігові завдяки зусиллям та фінансовим вкладенням місцевої влади і підприємців вдалось відкрити новий волейбольний майданчик. Кожен бажаючий може прийти на територію спортивної бази, що розміщена за пішохідним мостом, та насолодитися грою у даний вид спорту. Як відомо, волейбол став олімпійським видом спорту, тому місцева влада вирішила робити все, аби в місті росли та навчались майбутні майстри спорту.

 

На відкритті спортивного майданчику були присутні міський голова, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, голова комісії з розвитку пляжного волейболу та інші.

 

Андрій Філоненко відмітив, що даний майданчик відрізняється від інших тим, що він багатофункціональний. Всього за одну годину його можна трансформувати в поле для пляжного футболу чи гандболу.
57876e4a70500

Даний майданчик розміром 26Х40 метрів вмістив в себе 300 тон спеціально привезеного і утрамбованого піску. В день відкриття на ньому було проведено міський чемпіонат серед чоловіків. Спортсмени відмітили, що даний майданчик кращий за ті, що вже є в місті, а також порівняли з запорізьким. За словами одного гравця, чернігівський майданчик кращий навіть не тільки через екологічний стан довкола, але і через своє наповнення (малось на увазі велику кількість піску).