Саме так ( «Lytavry») називається майбутній міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі. А провести його планують 22-24 вересня в Чернігові та Ніжині.90e876a76a94573a56b8b36e679e7889_L

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради повідомляє, що питання організаційної підготовки та матеріальної підтримки цього заходу обговорювалося на нараді, яку провів 2 серпня заступник голови обласної ради Арсен Дідур.
У робочому засіданні брали участь керівники профільних структурних підрозділів обласної виконавчої влади та Чернігівської міської ради, представники сфери культури і громадських організацій.

За словами ініціатора фестивалю, керівника громадської організації «Центр новітніх ініціатив і комунікації» Тетяни Винник, метою цього заходу є популяризація Чернігівщини, як джерела культури Сіверського краю.

Передбачається, що на цей літературно-мистецький форум до Чернігова і Ніжина приїдуть майже з двадцяти країн відомі майстри поетичної та пісенної творчості, а також майстри інших жанрів, в основі яких лежить інтеграція слова.

В ході наради її учасники не тільки внесли пропозиції, обговорили хід і порядок запланованих заходів, а й виклали деякі зауваження, що стосуються окремих пунктів плану проведення фестивалю, які запланували доопрацювати на черговому засіданні.
Джерело: sivertime.com