Це сталося вчора, 26 серпня, в обідній час. Обидва підслідних (за попередніми даними, один молодший, до 20 років, другий постарше) вийшли на прогулянку.

Під час неї між ними стався конфлікт, що переріс в бійку. Одному з чоловіків були нанесені тяжкі тілесні травми, в результаті чого він помер. Дзвінок в поліцію надійшов близько 12.00, повідомило видання Високий вал.

Олександр Булко, заступник начальника СІЗО зазначив:

«Підслідний 1998 року народження (родом з Авдіївки Куликівського району) надійшов в СІЗО 11 серпня цього року, засуджений за статтею за тяжкий злочин. Його поведінка насторожила не тільки адміністрацію, а й інших підслідних (ніхто не хотів перебувати з ним в одному приміщенні), за цей час хлопець встиг змінити 5 камер, з останньої, де знаходилося 5 осіб, він і вбив співкамерника 1966 р.н.

Згідно із законом ми не могли його направити в одиночну камеру або карцер, для цього необхідне укладення психіатра, або порушення правил режиму", — пояснює Олександр Булко. Також він заперечує те, що хлопець міг мати наркозалежність, — більше схоже було на те, що у нього проблеми з психікою», — сказав він.

Хлопець здійснив вбивство в прогулянковому дворику №8, на прогулянку з камери вийшли лише 2-е, він і жертва злочину, інші троє відмовилися, мотивуючи тим, що на вулиці жарко.

Прогулянкові дворики, оточені стінами, молодші інспектори контролюють поведінку ув'язнених у вічко дверей.

У проміжок часу, коли інспектор пішов перевіряти інші камери — хлопець накинувся на свого старшого сусіда по камері і задушив його.

Як тільки співробітник СІЗО почув шум, відразу викликав підкріплення по тривожній кнопці, прийшов і лікар, він намагався відкачати задушеного, але йому це не вдалося. Відомо, що чоловік, який помер, теж засуджений за статтею за тяжкий злочин, в СІЗО перебував з вересня 2016 року, сам він родом з Ріпкинського району.

21-го серпня підслідного, який убив співкамерника, возили на обстеження до психіатра, але висновок від лікаря поки не прийшов. Немає поки результатів експертиз його осудності і в справі, по якій він проходить.

Залежно від висновку лікаря — буде вирішуватися і доля підслідного. Якщо виявиться, що він страждає серйозними психічними розладами його переведуть в Українську психіатричну лікарню із суворим наглядом (м.Дніпро), там же де знаходиться Олександр Сєргов, відомий чернігівцям, як «маніяк з лопатою».

Якщо лікар поставить висновок про те, що ця людина осудна, то останньому загрожує  довічний термін ув'язнення.

Імовірно ім'я вбивці — Максим Корявець, у ЗМІ була замітка про нього під заголовком «Вбити велів голос?». 8 серпня Максим напав з ножем на свого односельця 48-річного Віталія Новіка.