Кабінетом міністрів був підтриманий пілотний проект на базі якого в деяких населених пунктах буде впроваджена можливість реєстрації шлюбу на протязі однієї доби. Для початку дана можливість з'явиться в Маріуполі, Сєверодонецьку — недалеко від зони АТО, що дасть можливість бійцям швидко зареєструвати шлюб. В Херсоні, щоб жителі Криму могли без паперової тяганини та повторного приїзду на територію України отримати українське посвідчення шлюбу. А також в Києві, Одесі та Львові — найбільших міст України.

green-wedding-Melissa
Міністр юстиції Павло Петренко наголошує на тому, що даний законопроект дозволить молодятам самостійно обирати дату, коли вони бажають одружитися. В дію дана можливість повинна вступити не пізніше, ніж через два тижні.
Гройсман підтримав ініціативу міністра однак наголосив, що було б доречним заборонити розлучення. Його особиста думка полягає в тому, що сім'я — найвища цінність, котру треба берегти. Він відмітив, що його слова можна розглядати як жарт, так як в демократичній країні прийти до таких диктаторських методів просто неможливо.