Сьогодні цю тему під час брифінгу у Верховній раді України підняв народний депутат України Олександр Кодола.

За його словами, останнім часом він отримує численні звернення від мешканців свого виборчого округу та цілих громад, в яких люди повідомляють про загрозливу ситуацію, що склалася цього року на Чернігівщині із забезпеченням населення скрапленим газом.

Реалізацією скрапленого газу для потреб  населення  Чернігівської області 2018 році займається  ПАТ «Чернігівгаз». Однак, до цього часу не проведено  спеціалізованого аукціон  з продажу скрапленого газу. Внаслідок цього мешканці населених пунктів, у яких відсутнє централізоване газопостачання, а це переважно соціально незахищені категорії населення, не мають  можливості використовувати  скраплений газ (у балонах) для  побутових потреб.

Тобто звичайні люди, значна кількість з яких пенсіонери, не можуть навіть приготувати собі їжу на газовій плиті .
Відповідно до інформації, наданої  Міністерством енергетики та  вугільної  промисловості  України на звернення Олександра Кодоли,  причиною не проведення  спеціалізованих аукціонів  є невизначеність питання стосовно  ціни природного  газу для  потреб населення  в 2018 році.  Тобто минуло вже чотири місяці 2018 року, але аукціони до цього часу не проведені, люди на селі  не мають змоги придбати скраплений газ.

Олександр Кодола повідомив, що звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра енергетики та  вугільної  промисловості Ігоря Насалика щодо необхідності термінового вжиття заходів із врегулювання ситуації із забезпечення населення скрапленим газом. Цього чекають тисячі сімей на Чернігівщині і мільйони сімей в Україні.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли