В Ніжині започатковується гарна традиція – відпочивати з користю. 1 травня в парку ім. Т. Шевченка відбулося урочисте відкриття I-го щорічного сімейного фестивалю «Творча весна». Цікавинкою дня стали виступи гурту «Dont Point» та учасника проекту «Голос країни» Павла Палійчука, а також фаєр-шоу колективу «Рейтон». Крім того, на території парку проходили квести, цікаві ігри для дітей, виставка творчих робіт, аукціон та багато іншого.

IMG_5024_Fotor

Наступний день був не менш захоплюючим, хоча мав дещо інше спрямування – спортивне. Розпочався він із велопробігу, в якому змагалися 58 учасників, серед яких – діти та дорослі, містяни та представники Ніжинської міської ради. Всього 7 команд: «Соколи», «Адреналін», «Відкритий клуб «Коробка»», «Поліцейський патруль», «Спарта», «Пасхальна солянка» та «Укроп». Велосипедисти проїхали центральною площею міста до зупинки Об’їжджа та повернулися до центрального входу в парк ім. Т. Шевченка. Першим фінішував Павло Глушко, друге місце виборов АндрійГомоляко, третє — Лінник Євген. Переможців нагородили грамотами та медалями, а також спортивними абонементами в клуб «Позитив».

IMG_5085_Fotor_mini

Спортивні змагання продовжилися грою – естафетою, що розпочалася з інтелектуального конкурсу. Як і в велопробізі, в естафеті прийняли участь ті ж самі команди. Після кількох конкурсів та підрахунку балів виявилося, що переможне перше місце розділили дві команди – «Соколи» та «Спарта», третє місце виборола команда з цікавою назвою «Пасхальна солянка». Всі команди отримали грамоти та смаколики за активну участь у змаганні.

IMG_5103_Fotor

Та на цьому фестиваль не закінчується. Він вже об’єднав сотні людей: організаторів заходу, учасників і просто небайдужих людей. І це недивно, адже насичена програма фестивалю не дає засумувати, розкриває творчі здібності, дає можливість спробувати себе в чомусь новому та просто отримати задоволення від гарно проведеного часу. Долучайтеся і ви!

IMG_5185_Fotor

Фестиваль триватиме до 9 травня, тож не пропустіть можливість відпочити та отримати величезний заряд позитиву! Адже весна – пора оновлення та змін на краще.

IMG_5147_Fotor