Сьогодні, 13 грудня, на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради було розглянуто проект рішення про підвищення цін на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Пропонувалось підняти ціну на опалення для багатоквартирних будинків з 1613,25 грн./ Гкал для будинків зі лічильниками та 34,38 грн. за 1 кв. м для будинків без лічильників до рівня 2 040,40 грн./ Гкал  і 43,49 грн. за 1 кв. м відповідно.
Аргументується  підвищення ціни на тепло зростанням цін на електроенергію  воду та збільшенням мінімальної заробітної плати. Це при тому, що газ не для населення з 1 листопада подешевшав на 19,3%.
В ході засідання виконкому відбулось обговорення даного питання, згадували про проблеми з опаленням, зокрема неякісне утеплення тепломагістралей, які часто «гріють вулицю».
Прозвучала теза, що у випадку, якщо ціну за опалення не збільшать, то в бюджет 2019 необхідно буде закладати кошти на відшкодування різниці у тарифах.
Зрештою, вирішили зібрати робочу групу, щоб обговорити підняття тарифів. Розгляд рішення про підняття тарифів переноситься на наступний четвер.
Джерело: mynizhyn