Минулої п’ятниці Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав новенький вітчизняний автомобіль.

Міський голова Анатолій Лінник за участю секретаря міської ради Валерія Салогуба, заступника міського голови Сергія Дзюби, головного лікаря ЦМЛ імені М. Галицького О. Костирка , головного лікаря центру Оксани Калініченко вручив водію ключі від автівки. Про це написали в газеті «Вісті» .

— На серпеневій сесії міської ради депутати підтримали пропозицю щодо виділення коштів на новий автомобіль для центру надання первинної медико-санітарної домпомоги, — розповідає міський голова Анатолій Лінник. – Після процедур закупівлі сьогодні ми маємо поповнення автопарку сучасним, новим автомобілем, який необхідний для надання медичної допомоги.

Наразі міські амбулаторії забезпечені автомобілями не в повному обсязі (з необхідних 7 наявні 5), але, як зазначила Оксана Андріївна, у наш скрутний час, це надзвичайно важливий крок для поліпшення якості надання первинної медико-санітарної допомоги жителям міста. Також Оксана Калініченко подякувала міському голові і всьому депутатському корпусу за сприяння у розвитку первинної ланки медичної допомоги у місті.