Сьогоднішній день – 3 червня 2021 року – можна вважати знаковим для спортивного активу м. Ніжина – на сесії Ніжинської міської ради прийнято рішення про створення Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Дзюдо».

Відкриттю даного закладу передувала кропітка робота начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради Павла Глушка, Президента федерації дзюдо Ніжина Костянтина Смалія, тренерів, спортивного активу міста. Відбулося чимало зустрічей – міського голови Олександра Кодоли та його команди з тренерами і спортсменами, депутатами міської ради. Це питання розглядали профільні комісії міської ради.

З самого початку ніжинська громада поділилася на два табори: хтось підтримував відкриття школи дзюдо, інші категорично виступали проти. Позиції обох сторін були вислухані та почуті й міським головою, й депутатами. Але за першим разом прийняти рішення на сесії міської ради не вдалося. Його перенесли на наступну сесію з умовою доопрацювання.

Значний внесок у дану справу внесла перемога ніжинської спортсменки Наталі Чистякової на чемпіонаті Європи з самбо, який відбувся 28 травня на Кіпрі. Здобувши перемогу, Наталя підкреслила, що найкращим подарунком для неї було б відкриття школи дзюдо у Ніжині.

І ось – сталося! «Сьогоднішній день можна вважати днем створення школи дзюдо у Ніжині. Отже, вітаємо! Цей заклад має перспективу увійти в п’ятірку найкращих спортивних шкіл в Чернігівській області, – підкреслив міський голова О. Кодола. – Крім того, відкриття даної школи надасть можливість повернути ніжинських тренерів до рідного міста».

Спортсмени щиро вдячні Ніжинському міському голові Олександру Кодолі та його команді, а також депутатам міської ради за підтримку і розуміння.

Користуючись нагодою, ми також вітаємо спортсменів, тренерів, їхніх вихованців, спортивний актив міста, всіх причетних до даної справи з перемогою!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук