Вчора, 16 червня, на стадіоні «Спартак» відбулося урочисте закриття Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок міста Ніжина серед юнаків 2010 року народження». Три дні юні спортсмени з Києва, Чернігова, Житомирської області, Конотопа, Бахмача, Прилук і Ніжина демонстрували свої спритність, витримку та вміння грати у команді. Загалом участь у конкурсі взяли 11 команд.

Голова Ніжинської міської федерації футболу Володимир Хейбарович Мамедов подякував учасникам змагань за хорошу гру, за те, що обрали і розвивають саме цей вид спорту.

Приємну місію нагородження переможців та призерів здійснили: Володимир Мамедов, директор міського центру «Спорт для всіх» Сергій Півень, директор міської дитячо-юнацької школи з футболу Юрій Таран. Найкращі вітання юним спортсменам передав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко.

Представники спонсору турніру «КЕЛМЕ-Україна» Михайло Іллєнко та Антон Базар передали подарункові сертифікати для переможців і призерів: за перше місце – 18 000 гривень на екіпірування, за друге – 16 000, за третє – 14 000 гривень. «Золото» змагань поїхало до Києва, «срібло» та «бронза» – до Чернігова.

Спортсмени отримали призи в окремих номінаціях: «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий нападник», «Кращий тренер», «Найшвидший футболіст».

Під час нагородження учасники змагань не стримували емоцій, гучно підтримуючи один одного. Аналогічна атмосфера, кажуть тренери, вирувала на стадіоні «Спартак» у Ніжині всі три дні змагань.

З усього видно: підростає серйозна зміна футболістів.

Це було останнє випробування юних спортсменів у поточному навчальному році – попереду на них чекають літні канікули.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора