Шановні представниці Чернігівської області!

Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага» запрошує Вас до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 11 вересня 2017р. у м. Чернігів. Цей тренінг є частиною однойменного
проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – ви зрозумієте, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створення можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.

Дата проведення тренінгу: 11.09.2017, 10:00-17:00
Місце проведення тренінгу: готель «Reikartz Чернігів», вул. Гетьмана
Полуботка, 22, м. Чернігів

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн.
(в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 15:00 07.09.2017р. Для реєстрації
просимо заповнити Google форму за посиланням:
https://goo.gl/forms/g2syBccwgjQ3qEHk1. Учасницям, які були відібрані
до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 18:00
07.09.2017р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.:
+38 (093) 748-35-77, або написати листа на електронну адресу:
info@womeninaction.com.ua (Лілія Антонюк, консультантка проекту
«Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).

З повагою,
Команда Благодійного фонду «Рівність і взаємоповага»