У Ніжині до Дня Молоді та Дня Конституції України під патронатом народного депутата України Олександра Кодоли відбудеться другий традиційний патріотичний велопробіг. Серед учасників вітається патріотичний одяг та національна символіка.

VELOPROBIG KODOLA

Захід відбудеться у вівторок 28 червня о 12: 00 збір та реєстрація учасників на центральній площі імені Івана Франка о 11:30.

Пробіг відбудеться за маршрутом:  Площа І.Франка, вул. Набережна, пл.Гоголя, вул. Чернігівська, вул. Широкомагерська, вул. Московська, вул. Вороб'ївська ( колишня вул. Орджонікідзе), вул. Покровська ( колишня вул.Подвойського), вул. Василівська, вул. Б.Хмельницького, вул. Лащенка. Закінчення велопробігу відбудеться у точці старту на центральній площі ім. І.Франка.

Всього довжина маршруту становить 5 км.
Після завершення велопробігу на площі імені Івана Франка відбудеться нагородження учасників з найоригінальнішим велосипедом або найпатріотичнішим національним одягом.

В рамках проведення патріотичного велопробігу народним депутатом Олександром Кодолою в рамках започаткованого ним проекту розвитку велоінфрастуктури міста «ВелоНіжин» буде встановлено 6 нових та сучасних велопарковок.

Громадською приймальною народного депутата, що знаходиться за адресою місто  Ніжин, вул. Московська 20, оголошено прийом звернень від громадян та установ на встановлення велопарковок.

Раніше, в рамках, проекту «ВелоНіжин» сучасні велопарковки з’явились біля будівлі міськвиконкому на площі ім. І. Франка та біля центральної міської лікарні на вулиці Московській. Також велопарковки були встановлені біля головного корпусу Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.