Група привезених «тітушок» скоїла організований напад на депутата Чернігівської обласної ради Дмитра Іванова 17 лютого в селі Плиски, що на Борзнянщині, під час зборів спілки пайщиків.

За словами речника Національної поліції у Чернігівські області Сергія Бриля, за цим фактом Борзнянська поліція розпочала два кримінальні провадження.

Перше — за ч.1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження), друге — ч.1 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) Кримінального Кодексу України.

Виконуються відповідні слідчі дії. Депутат госпіталізований.

За словами очевидців події, і це зафіксовано на фото та відео, замовником нападу і побиття депутата стали керівники «Плиски-агро" Валерій Новицький та Валентин Бідний (на фото з місця події і в відеосюжеті).

Причиною таких дій з боку «Плиски-агро» стала заява Дмитра Іванова: він із пайщиками порушив питання збільшення % за оренду паїв людей, невитребуванних паїв та земель державного запасу.

За словами, незважаючи на те, що сьогодні оренда паїв перевищила 10%, «Плиски-агро» продовжують платити 6-7,5%, а за невитрубаванні паї 3-4%.

Відкрились і дії цієї компанії з кримінальним душком. Вона масово штампувала підробку договорів, за слвами Дмитра Іванова і його зверненнями до прокуратури області. Але, все футболилось до Борзни, де ховалось без будь-яких дій.

Телесюжет попереджав про небезпеку раніше:

А 17 лютого сталося те, що і мало статися, коли правоохоронні органи бездіють, тобто , по суті, кришують агромахінаторів — тітушки по команді Валерія Новицького напали на Дмитра Іванова в залі Плисківського клубу.

Депутата схопили за руки та потягли із зали та за його межами, за словами очевидців, почали бити. Один із тітушок наказував іншим тягнути його до багажника. Відбили Дмитра Іванова звичайні люди, які кинулися на допомогу.

Учора Дмитра Іванова госпіталізували. Лікарі надають йому допомогу, встановлюють діагноз та визначаються з подальшим лікуванням.

Заява від Дмитра Іванова уже знаходиться в правоохоронних органах.

«Якщо б прокурори і поліція вчасно реагували на письмові звернення, то цього б не сталося», — говорили люди після зборів у Плисках.

А організатори насилля Новицький та Бідний мають відповідати перед законом, як і виконавці побиття, яких у народі давно вже прозвали «тітушками».

Фото з мережі інтернет.

 

Джерело: Svoboda.fm