Держава у державі, сепаратизм у зародку.

Так званий «Суверенний народ України» знову засвітився в Чернігові.

Дивна організація, котра не зареєстрована і не має жодних юридичних повноважень, продовжує видавати документи на номерні знаки для автівок.Під час чергування патрульні помітили машину з номерами «СНУ». Керувала нею жінка.

«Виявилось, що це дійсно номерні знаки так званого «Суверенного народу України». З документів, які надав водій транспортного засобу, дійсними були тільки водійські права», – каже прес-офіцер патрульної поліції Віталій Копистко.

Скоріш за все авто везли з закордону, ніяких документів виданих державою Україна у водійки немає. Лише папірці з печатками «титульного народу».

Чиє авто і звідки, з’ясовує слідство. Наразі його забрали на штрафмайданчик.

Цього тижня це вже друга машина з такими номерами помічена в Чернігові. Віталій Копистко: «В суботу патрульна поліція затримала Volkswagen Transporter, у якого були такі ж самі номерні знаки. Volkswagen кілька років тому був знятий з реєстрації і до цього моменту не поставлений на облік. Тому цей автомобіль також на даний час знаходиться на штрафмайданчику».

Нагадаємо, що раніше поліція затримала дві машини з номерними знаками, що не відповідала ані українському, ані міжнародному законодавству. Представники так званого суверенного народу тоді заявляли про причетність до організації служби безпеки України. В свою чергу в СБУ на інформаційний запит відповіли, що вважають діяльність організації шахрайською. Проте не відкрили жодного провадження щодо їх діяльності

Сюжет телеканалу «Дитинець»