Вчора у Ніжинському українському драматичному театрі ім. М.Коцюбинського відбулось нагородження переможців міського конкурсу «Талант року», який ось уже три роки поспіль організовує і проводить Благодійний фонд «Копиця», засновниками якого є подружжя Наталії та Анатолія Копиці.

Цьогоріч талановитих ніжинців нагороджували у 19 номінаціях. Участь у конкурсі взяли  діти та підлітки віком 6-17 років, а також педагоги загальноосвітніх закладів, шкіл естетичного та спортивного виховання Ніжина.

qoW7TMNRS1g r7GUyyCMcfs

У номінації «Точні та природничі дисципліни» переможців нагороджував ніжинський міський голова Анатолій Лінник.

byeaBh96Eng

Для отримання нагороди на сцену запросили Тетяну Гавій — ученицю II курсу природничого класу Ніжинського ліцею при НДУ імені М.Гоголя (педагог-наставник — учитель біології Валентина Гавій), Андрія Пятачука — учня 9 класу навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» (педагог-наставник — учитель фізики Ірина Баксічева), Ольгу Черевко — ученицю 11 класу ЗОШ №9 (педагоги-наставники — Лариса Кудіна, Людмила Андрущенко, Алла Сердюк, Володимир Рибак, Лариса Кобернюк, Віра Морміль), Анну Клименко — ученицю 9 класу ЗОШ №7 (педагоги — учитель математики Любов Качанова та хімії Людмила Коломицева), Назара Степаненка — учня 8 класу ЗОШ №10 (наставники Вікторія Бабич та Жанна Кресан).

Бронзовий диплом у цій номінації отримав Михайло Кот — учень 10 класу гімназії №3. Хлопець здобув I місце в II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та біології, є переможцем III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. (педагог-наставник — учитель математики Людмила Любарець).

Срібний диплом вручили Софії Ярмоленко — учениці 9 класу ЗОШ №15.

Золотий диплом — Денису Платонову, учню II курсу математичного класу Ніжинського ліцею. Досягнення: диплом III ступеня III етапу Всеукраїнського конкурсу учнів МАН, 2-ге та 3-тє місце на II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (педагоги — Тетяна Овчинникова та Микола Муквич).

uy9jGhedZ8I

Номінація «Геніальний учень» — Олексій Ігнатенко, учень 8 класу ЗОШ №10 (педагоги-наставники — учитель математики Світлана Левченко, інформатики — Тетяна Чабала, фізики — Ніга Свістова, хімії — Валентина Хорєва). Хлопець є переможцем другого-четвертого етапів Всеукраїнських олімпіад з хімії, фізики, математики, інформатики; показав відмінні результати у Міжнародному дистанційному курсі «Олімпік 2016-Весняна сесія» з математики, інформатики, англійської мови, біології та природознавства; є переможцем в обласній теоретичній олімпіаді серед учнів шкіл естетичного виховання в Чернігові.

Від голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка геніальний учень отримав ноутбук.

4d1LJ88B1Ks

Z-elk3UySTc

У номінації «Учнівський проект» лауреатів та переможців нагороджував депутат міської ради Олександр Шалай.

Лауреати: Юлія Бублик — президент Ліги старшокласників шкіл міста, учениця 11 класу ЗОШ №2 (педагог-наставник — Анжела Тимченко), Катерина Яковенко — учениця I курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею (наставники — Надія Кресан, Світлана Афанасова), Кирило Сидоров — учень 9 класу ЗОШ №15 (наставники Олена Колесник, Світлана Пашун, Людмила Любарець), Богдан Олицький — учень 8-го класу ЗОШ №11 (педагоги Лідія Цирень, Володимир Шуляк, Василь Сурков, Ірина Мірошник), Денис Мохир — учень 4 класу ЗОШ №2 (наставник — Людмила Самсоненко).

Бронзовий диплом отримала Яна Сердюк — учениця 9 класу навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» (педагог-наставник — Наталія Нагорна. Яною здійснено польове дослідження на тему «Ніжин єврейський». Результати пошуків оприлюднені на декількох конференціях.

Срібний диплом вручили команді туристів-краєзнавців ЦТКУМ: Дмитру Юзві, Кирилу Жигуну, Георгію Січкарю, Віті Гребенніковій, Ярині Сурмачевській, Єлизаветі Задерій (педагог-наставник — Ігор Гребенніков).

Золотий диплом отримав хор юнаків «Джура» Ніжинської гімназії №3 (музичний керівник — Любов Семенець). Досягнення: диплом II ступеня на I міському фестивалі та перемога на II міському фестивалі патріотичної пісні.

oa1_CobJzTA

AI4wHlqf80cНомінантів у сфері «Гуманітарні дисципліни» нагороджував ректор НДУ ім. Гоголя Олександр Самойленко.

Лауреати: Владислава Скочій — учениця II курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею (педагоги — Людмила Коткова, Ірина Корінь, Світлана Афанасова), Костянтин Дема — учень 8 класу ЗОШ №5 (педагог — Тетяна Андрєєва), Вероніка Шаталова — учениця 10 класу ЗОШ №15 (наставники — Олена Колесник, Любов Лінник), Юлія Крик — учениця 11 класу ЗОШ №9 (педагоги — Людмила Андрущенко, Світлана Шендрик, Валентина Драчук, Людмила Гулак), Анастасія Міщенко — учениця 3 класу ЗОШ №7 (педагог — Олена Ковтун), Вікторія Головко — учениця 6 класу ЗОШ №10 (педагог — Наталія Топтун), Аліна Кандзюба — учениця 7 класу ЗОШ №10 (наставник — Діана Шмаровоз)

Бронзовий диплом — Руслана Шилова, учениця 11 класу гімназії №3. Досягнення: 3-тє місце в обласному конкурсі поетичної творчості «Славні нащадки Тараса», 1-ше місце в II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та географії, диплом II ступеня III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом I ступеня за найкращий результат у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Кришталева сова — 2016».

Срібний диплом — Анна Банзерук, учениця 10 класу ЗОШ №10. Досягнення: перемоги на I етапі та 1-ше й 3-тє місця Всеукраїнської олімпіади з історії та правознавства, диплом III-го ступеня 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу — захисту учнів-членів МАН, перемога на Всеукраїнському синхронному турнірі Що?Де?Коли? (педагог-наставник — Алла Кресан).

Золотий диплом — Тетяна Риженко, учениця 11 класу НВК «Престиж». Досягнення: 1-ші місця в других етапах конкурсів «Об'єднаймося, брати мої!» та Всеукраїнському конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН, 2-ге місце у Всеукраїнському конкурсі селфі з коментарем англійською мовою, переможниця II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка (педагоги — Наталія Нагорна та Тетяна Шостак).

pJ3EtXo12KQ

WbnAV1sdGkQ (1)

Номінація «Фізична культура та спорт». Урочисте нагородження провів депутат міської ради Іван Коробка.

Лауреати: Жаклін Сатарі, учениця 3 класу ЗОШ №17 (педагог-наставник — Сергій Антонян), Павло Халанський — учень 2 курсу математичного класу Ніжинського ліцею (педагог — Тетяна Гретчин), Нікіта Полівка — учень 10 класу ЗОШ №6 (педагог-наставник — Олександр Васільєв), Даниїл Карлов — студент I курсу Ніжинського агротехнічного коледжу (тренер — Сергій Полтавцев), Владимира Пилипенко — учениця 10 класу ЗОШ №13 (педагог — Тетяна Гретчин), Іванна Біленька — учениця 6 класу НВК №16 «Престиж» (педагог — Віталій Дудка), Єгор Куциба — учень 8 класу ЗОШ №15 (тренер — Олександр Васільєв та Сергій Шмаровоз), Дмитро Мазур — учень 9 класу ЗОШ №9 (педагоги — наставники — Олександр Кремез, Микола Кремез, Володимир Гриненко), Ольга Тимко — учениця 7 класу ЗОШ №4 (наставник — Геннадій Антоненко), Єлизавета Міщенко — учениця 2 класу ЗОШ №7 (педагог-наставник — Ольга Московська).

Бронзовий диплом — Владислава Швець, учениця 1 класу ЗОШ №1. Досягнення зі спортивної гімнастики: 2-гі місця у Відкритому чемпіонаті Черкаської та Чернігівської областей, 1-ше місце у Відкритому чемпіонаті Ніжина, дипломи за зайняті 3-тє та 1-ше місця у Відкритому чемпіонаті міста Біла Церква (педагог-наставник — Олена Бурнос).

Срібний диплом — Володимир Турчин, учень 10 класу ЗОШ №10. Педагоги наставники Анатолій Шевченко, Сергій Куйбіда.

Золотий диплом — Олександр Кулепестін. Вихованець дитячої юнацької спортивної шахової школи. Учень 2 класу ЗОШ №15. Наставник Юрій Стражник.

y1MObG0geVc

KjMFjdlAOEo

У номінації «Творчість» нагородження провів заступник міського голови Ігор Алєксєєнко.

Лауреати: Півторацька Кіра — учениця 3 класу ЗОШ № 15 (педагог Ольга Московська), учасники гуртка «Творча майстерня» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва (керівник Юлія Хоменко), Лада Хомич — учениця 6 класу ЗОШ №17 (педагог Наталія Алєксєєнко), Боришкевич Катерина — 4 клас Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж», вихованку Ніжинської дитячої хореографічної школи (педагог Тетяна Шафрай), Шніп Вероніка — І курс природничого класу Ніжинського ліцею (педагоги Юлія Петренко та Тетяна Даньшина), Аліна Козачок —  9 клас ЗОШ № 9 (педагоги Катерина Назаренко, Лариса Горбенко), Олександр Дикун — 7 клас ЗОШ №12 (педагоги Галина Тимошенко та Ніна Крутько), Горбатько Максим — 7 клас ЗОШ №10 (педагог Ніна Крутько), Карина Нагорна — 1 клас ЗОШ №4 (педагоги Галина Арвахі та Любов Бабаджанян), Походня Софія — 6 клас, ЗОШ №1 (педагоги Сергій Голуб, Ніна Крутько, Ірина Мірошник), Юлія Швед — 9 клас ЗОШ №5 (педагоги Олена Марченко, Тамара Нечваль Наталія Гриненко), Богдана Марченко — Ніжинська дитяча музична школа (Ніна Крутько), Ангеліна Носенко — 8 клас ЗОШ №7 (Олена Тарарай), Назар Скрипка — 4 клас ЗОШ №10 (Світлана Голуб, Наталія Безпала), Ангеліна Таран — 11 клас гімназія №3 (Олександр Пархоменко, Ігор Дяконенко, Ганна Сірякова), Валерія Кононяко — хореографічна школа (Галина Тимошенко), Вадим Чумак — хореографічна школа (Галина Тимошенко).

Бронзовий диплом — Анастасія Ярослав, 11 клас ЗОШ №15. Педагоги-наставники: Валентина Троцюн, Тетяна Павлюченко, Ярослав Крапивний, Наталія Ямпольська, Юлія Петрин, Наталія Дешко.

Срібний диплом — Олександра Щітка та Микола Кремез, учасників зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи. Педагог Ірина Мірошник. Аміна Халікова — 5 клас Школи гармонійного розвитку «Позитивчик». Педагог Галина Арвахі.

Золотий диплом — вокальний ансамбль «Віват»Ніжинського Будинку дітей та юнацтва. Керівник Ніна Крутько.

B7Ajv7kDx5w

sewFPu7uUroКращих вчителів року нагороджували Крапивянський Станіслав Миколайович – начальник управління освіти Ніжинської міської ради та Надія Пономаренко — заступник начальника управління освіти міської ради.

«Педагог-науковець»: Ярослав Крапивний (учитель історії та правознавства ЗОШ №15), Наталія Яременко (методист вищої категорії Ніжинського Будинку дітей та юнацтва), Світлана Дроб'язко (учитель початкових класів ЗОШ №10.

«Педагог-дослідник»: Інна Дейкун (учитель географії та економіки ЗОШ №15), Людмила Приходько (заступник директора гімназії №3, учитель зарубіжної літератури, заслужений учитель України), Валентина Згода (учитель історії ЗОШ №10, керівник гуртка «Пам'ять», керівник факультативного курсу «Рідне місто», відмінник народної освіти).

«Педагог-реформатор»: Світлана Афанасова (учитель англійської мови Ніжинського ліцею при НДУ імені М.Гоголя), Володимир Рибак (директор ЗОШ №9, учитель фізики та астрономії), Людмила Василевська (методист методичного кабінету Управління освіти Ніжинської міської ради, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти), Олександра Смелянська (учитель фізики та художньої праці ЗОШ №17), Оксана Бережок (учитель математики ЗОШ №10).

«Педагог-новатор»: Ігор Гребенніков (керівник гуртка, директор Ніжинського центру туризму й краєзнавства учнівської молоді), Світлана Левченко (учитель математики ЗОШ №10), Світлана Колташова (учитель початкових класів ЗОШ №10.

«Педагог-еколог»: Валентина Трофименко (учитель хімії та екології ЗОШ №2), Любов Бицька (учитель початкових класів ЗОШ №13), Алла Афоніна (учитель біології та природознавства гімназії №3), Лариса Петренко (учитель початкових класів ЗОШ №15, відмінник освіти України, заслужений вчитель України).

«Педагог-спортсмен»: Тетяна Гретчин (тренер-викладач з волейболу Ніжинської ДЮСШ), Юрій Стражник (тренер-викладач, директор Ніжинської дитячо-юнацької спортивної шахової школи), Сергій Шмаровоз (учитель фізичного виховання ЗОШ №15), Олександр Кремез (тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ), Сергій Антонян (тренер-викладач з самбо та дзюдо Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи).

«Педагог-естет»: Тетяна Салівон (учитель зарубіжної літератури ЗОШ №5), Тетяна Сидорець (керівник гуртка «Оригамі» Ніжинської станції юних техніків), Світлана Довженко (учитель музичного мистецтва ЗОШ №1), Тетяна Курочка (учитель музики ЗОШ №2), Оксана Лисиця (керівник зразкового хореографічного ансамблю «Арабеск» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва), Наталія Кононець (учитель історії та правознавства ЗОШ №17), Лариса Харченко (учитель музичного мистецтва ЗОШ №10), Алла Ганага (викладач хореографічних та музичних дисциплін Ніжинської дитячої хореографічної школи, балетмейстер ансамблю сучасого класичного танцю «Гармонія»), Ольга Московська (учитель хореографії ЗОШ №10, художній керівник естрадно-гімнастичного колективу «Ефект», балетмейстер-постановник та тренер-викладач).

-1F1vKmx7as 3fqTl45UvcY DiHDH-cfXVM pJDOpWhnIEI zDuMS0E7tIs

dZVhpDHqOiI EMSnebBjJUo

_-uTHa02_ZE

S3wivj_LEfs

«Диво-дитина» — Павло Коваленко, учень 1 класу НВК №16 «Престиж», учасник шоу «Україна має талант. Діти» (нагороду отримала його класний керівник Лілія Пилипенко).

З нагоди урочистості на сцені драматичного театру виступила співачка Ірина Федишин.

5rfrKFkpEZ4 AIYAL0mt8e8 q5V9gzSlMXA

«Національний рекорд» — Анастасія Майорова, учениця 3-го класу Школи мистецтв, встановлювала рекорд України «Найбільша колекція пейзажів України на гарбузових зернятках» в кількості 106 штук (педагог-наставник — Юлія Петренко).

RZFhMQaBhnI

«Гордість родини» — дві сестрички Валерія та Владислава Шейко. Валерія, учениця I курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею, а Владислава — 4 класу гімназії №3 (педагоги — Тамара Лапко, Віра Федюрко, Надія Кресан, Наталія Сунцова).

ACmX9_OoGvg

«Міжнародний культурний обмін» — Ігор Микитенко, учень II курсу математичного класу Ніжинського ліцею. Отримав 1-ші місця на міському та обласному етапі, диплом III ступеня на 4-му етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, був учасником програми обміну в США, отримав сертифікати за активну та успішну волонтерську й громадську діяльність, звання Національний студент місяця програми ФЛЕКС (педагог-наставник — Олена Москалець). Нагороджувала голова Ліги «Ділова Жінка» та помічниця нардепа Олександра Кодоли Тамара Стратілат.

SowTh5vlSHY

«Спортивна гордість Ніжина» — Іван Кубрак, чемпіон України з хортингу серед кадетів, чемпіон України з бойового самбо серед юнаків, чемпіон Світу з хортингу серед кадетів. Учень 10 класу ЗОШ №13, вихованець ДЮСШ «Спартак», кандидат у майстри спорту України (тренер — Олександр Васільєв).

SmkmCtpB_EE

«Унікальний учень» — Сергій Мицик, учень 8 класу НВК №16 «Престиж». Є багаторазовим переможцем міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів та рурнірів у складі команди БДЮ «Кліо» (педагоги-наставники — Лариса Кудіна, Катерина Іванова, Тетяна овдієнко, Світлана Філанчук, Вікторія Миколаєнко, Василь Сурков.

8HSGceM2TwA

88ji9yaGJuI vXRMM-3UsRU

27HIgCcgwuM AaMpGsl2UJc hsKbp2axY-c NgddI_jf0-8 s4E1S1TH_bo

Ольга Рогачова