Адвокат чоловіка каже, що за зміну показів правоохоронці чоловіка побили.

Адвокат таксиста, в машині якого виявили бездиханне тіло депутата Антона Полякова, заявив, що його підопічного побили у відділку за дачу неправдивих свідчень.

Про це він ексклюзивно розповів журналістам ТСН.

«Він дав покази. Він не знав і не міг знати, чи вони щось вживали, чи не вживали. Він збрехав, що він підібрав його на транспортній зупинці, а, насправді, йому його підвезли з іншої машини і попросили доправити додому. От і все. Спершу він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки і віз. От хлопці його і покарали. Але слідів немає, експертиза не покаже», — заявляє адвокат.

Проте чоловік заявляє, що з боку правоохоронців були й інші порушення, адже замість трьох годин він провів майже добу у відділку, і це суперечить законодавству. До того ж приховували від адвоката, де його допитують і коли звільнять. Але вирішили, що до правоохоронців не позиватимуться.
«Він звичайних хлопець і просто хоче жити», — додав адвокат.

Водночас адвокат підтверджує попередні покази, що до машини депутат Поляков сів, знаходячись у свідомості, але майже одразу у нього почалася нудота і ніби конвульсії шиї. Тож водій порушив правила, щоб доправити до лікарні. В цей час його і зупинила поліція. Поки депутату надавали допомогу правоохоронці, таксист зателефонував до «швидкої».

Як стало відомо журналістам ТСН, таксист виявився людиною з кримінальним минулим. Від 2017 року він підсудний за ст. 149 ч. 2 («Торгівля людьми»).

«08.11.2017 о 17.00 годині, перебуваючи в аеропорту «Бориспіль», здійснив переміщення людей через державний кордон України, з метою їх експлуатації, з використанням обману, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб.

16.11.2017 року з СУ ГУНП надійшла інформація за фактом встановлення додаткового епізоду про переміщення 20.10.2017 року до Туреччини з метою надання сексуальних послуг громадянки В.А. С. 1998 р. н.», — йдеться в справі.

Джерело: ТСН