Це несанкціонована вишка-засідка браконьєра, котру знайшла служба охорони мисливського господарства «Лисяча нора» в лісі поблизу села Ладинка.

Скільки вона там діяла і чи були з неї вбиті тварини – невідомо. Вишка була організована за всіма «законами жанру». Окрім м'якого сидіння між деревами, поруч ще був майданчик підкорму і «купалка».

Присутність таких споруд в мисливських угіддях – це питання якості персоналу в мисливському господарстві. Єгер, що сумлінно виконує свої обов'язки, ніколи не допустить таких споруд в своєму обході. Він має знати обхід, як свої п'ять пальців. А єгеру цього обходу браконьєр сів на шию і звісив ноги.

Є єгеря, які самі є браконьєрами – вони завжди в лісі, завжди в своєму обході – вони там, як у себе вдома. Вони конкурентів у себе в обході не допустять! У такого єгеря в обході порядок. Однак звіра при цьому – мінімум, бо єгер «тягне з роботи додому» і бавиться проведенням незаконних комерційних полювань.

А є єгеря, яких потрібно палицею виганяти в обхід. Їм ця робота не цікава, а іншої немає. Саме у таких єгерів в обході – браконьєрське беззаконня.

Джерело: SVOBODA.FM