Найближчими днями у більшості областей України пройдуть короткочасні дощі та прогримлять грози. Під час гроз є ймовірність сильних злив, шквалів та навіть граду.

Про це повідомляє Наталка Діденко у своєму метеоблозі.

«У великих містах сильна злива у поєднанні із засміченими стоками може спровокувати локальне підтоплення вулиць, тому особливо ретельно обирайте місце для паркування вашого автомобіля», — зазначає синоптик.

26 травня у північних областях, 27 травня – у більшості областей України, окрім південного сходу, суттєві опади малоймовірні. Можна буде передихнути від дощів і зайнятися роботою чи відпочинком на відкритому повітрі.

Температура повітря впродовж найближчих днів не зазнаватиме особливих змін, протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +20+25 градусів, свіжіше буде на заході, +16+21 градус.

28-29 травня східна частина України очиститься від вологих хмар, там пануватиме сонячна погода із температурою повітря +21+27 градусів.

На заході та півночі у вівторок-середу знову черговий атмосферний фронт принесе дощі, грози та зниження температури повітря. У західних областях 29 травня похолодає до +10+16 градусів.