Справжнє свято дитинства 1 червня відбувалось у ніжинському міському парку імені Тараса Шевченка. Звідусіль було чути дитячий спів, сміх і плескання в долоні. До дня захисту дітей у Ніжині вже традиційно була організована святково-розважальна програма. Крім концерту на дітвору чекали майстер-класи від народних майстрів Ніжина, різноманітні конкурси та багато подарунків.

Розпочав захід міський голова Анатолій Лінник, висловивши побажання діткам провести це літо в радості, гарно відпочити і підготуватись до нового навчального року. Урочисто всі вітали переможців міського телевізійного конкурсу дитячого малюнку «Місто очима дітей». 20 юних талантів нагородили голова журі міський голова Анатолій Лінник та начальник служби у справах сім’ї та дітей Наталія Рацин. Переможцями стали Софія Болоховець, Марина Карась, Вадим Ткаченко, Катерина Гаврилець, Михайло Андрущенко, Злата Копиріна, Єлизавета Корнілова, Вероніка Костенко, Вікторія Жадько, Тетяна Юрченко, Анастасія Кошова, Зиновій Сидорак, Марія Гришкевич, Ірина Бисько, Анастасія Чугуєва, Аліна Шкеребень, Аліса Царенко, Данило Крупенко, Ярослав Кільовий, Варвара Щербак.   Переможцям також були вручені спеціальні призи від голови благодійного фонду «Копиця» та громадської організації «Спілка самаритян України Чернігівське об’єднання».

Протягом дня на малечу та їх батьків чекало багато розваг, безкоштовні атракціони, розумові та спортивні ігри. По всій територію парку були розміщені творчі локації. Представники ніжинської поліції також долучились до свята і провели майстер-клас для дітей, продемонструвавши амуніцію, котру вони використовують в роботі. Ніжинська художниця Юлія Петренко також зібрала навколо себе діток, адже було дуже багато бажаючих, які хотіли, аби їм розмалювали обличчя різними малюнками. Триватиме свято протягом дня, тож завітайте з вашими дітками до парку ім. Т. Г. Шевченка.

????????????????????????????????????

Джерело: Нежатин