День 1-го вересня для народного депутата України Оксандра Кодоли виявився багатим на зустрічі і щирим на почуття. Ранок почався о 8.30 з урочистої лінійки в ЗОШ № 14 1-3 ст. Разом з міським головою Анатолієм Лінником бажали дітям та педагогам здоров’я, успіхів та натхнення.  Школа знаходиться у віддаленому районі міста, тож, нарешті, дійшла черга звернути увагу і на неї. Директор школи Тетяна Бублик провела гостей навчальним закладом. Зупинилися на усіх аспектах, адже незабаром в приміщенні школи з’явиться і центр сімейної медицини, і дитячий садок.

А на черзі довгоочікувана зустріч в селі Безуглівка Ніжинського району. Тут з хлібом-сіллю радо зустріли Олександра Кодолу. Завдяки його сприянню в школі з’явилася група дитячого садочку, на реконструкцію якої з Державного бюджету було виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень. А ще був подарунок від депутата для садочку – холодильник та пральна машина.

Від свята – до роботи: на депутата чекали в дитячому садочку № 21 «Калинонька». Завідувачка Тетяна Пищик дуже хвилювалася, адже потрібно було в стислий час розповісти і про досягнення, і про проблеми, і про співпрацю з ГО «Самаритяни», яку очолює Ірина Балакеріва. Спільними зусиллями директора школи №2 1-3 ст. Людмили Матях та небайдужих  до дитячих проблем на базі дитячого садочка № 21 та ЗОШ №2 відкриваються групи інклюзивного навчання для дітей з вадами. Вже дві такі кімнати облаштовано в школі. Під час зустрічі О. Кодоли, у присутності заступників  міського голови Ігоря Алєксєєнка, Григорія Олійника  та начальника управління освіти Станіслава Крапив’янського, кімнати були заповнені дітьми. Пройшовши коридорами закладу, вчителі школи розповіли про школу, про свій колектив і, звичайно, про проблеми.

Головне, що колектив школи сподівається на плідну співпрацю з народним депутатом.  Олександр Кодола розуміє, що мрії повинні здійснюватися. А значить все,  на що сподіваються освітяни,буде мати результати. Ділова, але тепла та щира зустріч  завершилась.

А у О.Кодоли наступна зустріч з учасниками Міжнародної літньої школи «Виклики для сучасної демократії: українське та польське бачення». Українських та польських студентів цікавило: який він – демократичний народний депутат, політик-реформатор, політик нової формації. Після години спілкування – фото на згадку та дарунок від польських студентів.

Відвідав депутат і Ніжинську ЗОШ № 10. Було обговорено плани на майбутнє- будівництво нової спортивної зали. 

Наступна зустріч в ДНЗ № 13. Тут завжди раді Олександру Кодолі. А він там – частий гість. Слід зазначити, що невдовзі на садочок чекає черговий подарунок від депутата. Цього разу — дитячий майданчик.

Першого вересня, на День знань, завжди святковий настрій, багато букетів. Але при кожній зустрічі згадувалось, якою ціною ми маємо мир на півночі України. А тому, звичайно, всі квіти поклали до меморіального знаку на честь загиблих воїнів АТО, який встановлено біля Всіхсвяцької церкви за ініціативи Ліги «Ділова жінка» головою якої є Тамара Стратілат.  Того дня біля меморіального знаку св. отці Михаїл та Сергій провели молебень за загиблими та побажали миру всім живущим.  Свято скінчилося, та незакінчилися зустрічі. А попереду година зустрічі із заступником міського голови  Григорія Олійником та начальником управління УЖК та Б Анатолієм Кушніренком. Підведення підсумків проведеної спільної роботи та планування освоєння коштів, які надійшли трьома траншами з державного фонду за сприянням народного депутата Олександра Кодоли, а це – понад 9 млн. грн. День закінчується підсумками з помічниками о 20.00. Перший осінній день, який дав початок новим стартам – закінчено.