17 червня 2016 року в актовій залі Ніжинського драматичного театру відбувся концерт до дня медичного працівника. На святкову програму були запрошені працівники усіх медичних закладів міста.

2-22Концертна програма розпочалася із привітальних слів міського голови Анатолія Лінника. Він щиро подякував хранителям здоров`я за професійність, терпіння, витримку, чуйність, доброту та увагу до людей. Та почесно нагородив подяками лікарів та медсестер міської лікарні імені Миколи Галицького.

Наступним слово перейняв секретар міської ради Валерій Салогуб. Він святково вручив подяки міського голови працівникам медичних закладів Ніжина: Ніжинській міській організації «Товариство Червоного Хреста України», комунальному закладу  «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

З радістю привітав присутніх із цим чудовим святом і помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат. Подяки від народного депутата були вручені керуючим особам медичних закладів Ніжина.

Надалі привітання прозвучали від головного лікаря Ніжинської центральної міської лікарні імені Миколи Галицького Олександра Костирка. Він сердечно висловив подяку своїм колегам за те, що жителі нашого міста отримують якісну медичну допомогу. Почесними грамотами також були нагороджені водії карет швидкої допомоги, працівники бухгалтерії та харчоблоку.

Голова профспілки медичних працівників Тетяна Кедрова долучилася до привітання своїх колег та оголосила подяки спортсменам збірної міської лікарні за гарну гру на чемпіонаті області з футболу.