22 лютого в рамках урочистостей з нагоди 20-ї річниці від дня створення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, особовий склад Загону отримав сертифікати на житло. В заході взяли участь перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, Голова Служби Микола Чечоткін, та інші почесні гості.

Так, на реконструкцію однієї казарми під житловий будинок з державного бюджету було виділено понад 9 млн. гривень, що дало змогу забезпечити квартирами 48 сімей рятувальників-авіаторів. У будинку 4 квартири однокімнатних, 14 двокімнатних, а також 6 трикімнатних квартир загальною площею 2004 м.кв.

Після урочистостей безпосередньо на території авіазагону, відбувся святковий концерт в Ніжинському Будинку культури. Авіаторів нагороджували почесними грамотами та відзнаками народні депутати та голови органів місцевого самоврядування.

Від імені народного депутата України Олександра Кодоли ювілярів привітала його помічниця Тамара Стратілат: «За час свого існування ваш загін перетворився на потужну структуру служби надзвичайних ситуацій, яка готова рятувати і надавати допомогу з повітря у будь якій екстремальній ситуації. Це дуже добре знають як в Україні, так і в багатьох країнах Європи. Нам приємно, що і ми долучилися до процесу модернізації вашого загону. Завдяки підтримки фракції «Народного Фронту», міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, усіх небайдужих депутатів, сьогодні авіазагін перетворюється на центр авіаційної безпеки ВПС. Із новою сучасною авіатехнікою, новими робочими місцями, з квартирами для співробітників та розвитком сучасної інфраструктури. Цей новий етап важливий також для всього нашого міста. А значить, шлях розвитку, який визначило керівництво Державної  служби надзвичайних ситуацій, Міністерство внутрішніх справ був справді дієвим. Наша команда завжди готова подати руку допомоги і підставити своє дружнє плече на цьому шляху. Дорогі друзі, ми вітаємо вас з днем народження:  екіпажі літаків і гелікоптерів, інженерно-технічний персонал, працівників наземних служб, всіх, хто причетний до благородної справи порятунку.»

Крім того, за сприяння Олександра Кодоли на вулиці Космонавтів поряд з авіазагоном збудовано сучасний спортивний комплекс вартістю 500 тисяч гривень.