Кілька днів тому настоятель Георгіївського храму з Ніжина, голова єпархіального відділу у справах сім’ї ієрей Олександр Гладиш (з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента) разом з іншими небайдужими людьми відвідав багатодітну, малозабезпечену сім’ю, для якої раніше було придбано будинок в с. Сидорівка колишнього Борзнянського району. Священник привіз із собою одяг, продукти харчування та солодощі для дітей.

У квітні поточного року ніжинський священнослужитель Олександр Гладиш передав у дар цей будинок багатодітній родині. Він був придбаний за рахунок Ніжинської єпархії, яка також допомогла родині перевезти речі з села Крути, забезпечила продуктами харчування і надала насіння картоплі для посадки городу.

І таких родин, котрим допомагає Ніжинська єпархія, декілька десятків. Отець Олександр часто їх відвідує, доставляє подарунки, одяг і продукти.

Малозабезпечені жителі Ніжинської громади радіють будь-якій допомозі. Отця Олександра вони приймають щиросердо, бо він – порядна, душевна людина, котра просто робить добро для інших.

Як говорить священник, добро робити дуже легко, якщо душа цього дійсно бажає. Щира йому за це подяка!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото О. Гладиша