Завдяки наданому нещодавно Національною радою рекордному числу частот Суспільне радіо нині продовжує розширювати свою FM-мережу. Так, кількість населених пунктів, у яких можна слухати програми «UA: Українське радіо», «UA: Радіо Промінь» та «UA: Радіо Культура», зросла ще на 18 міст.

Одним з цих міст став Ніжин. Тепер програми «UA: Радіо Культура» можна слухати на частоті — 90,9 FM

Коментуючи цю подію, член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін назвав розбудову найбільшої в Україні FM-мережі — великою відповідальністю. Адже одночасно із цим вони ще вище підіймають планку якості контенту. На його думку, початок FM-мовлення одного або кількох каналів Суспільного радіо в місті означає, що тепер його мешканці мають змогу слухати новини без маніпуляцій, спілкуватися з політиками в прямому ефірі, дізнаватися щось цікаве для себе щоразу, коли вмикають приймач. Особливо важливо, підкреслив він, що зростають мережі «UA: Радіо Промінь» та «UA: Радіо Культура» — нині вони збільшуються в рази.

У період з 2014 по 2019 рік Національна рада надала радіопрограмам Суспільного мовлення понад 190 частот та завершила розбудову найбільшої національної FM-мережі «UA: Українського радіо». Крім того, вп’ятеро збільшила мережу «UA: Радіо Промінь» та втричі — мережу «UA: Радіо Культура». Таким чином, Національна рада також виконала вимоги Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», норми якого передбачають, що Суспільне мовлення має перевагу в отриманні частот на конкурсах.

Так, загалом «UA: Українське радіо» нині охоплює вже понад 190 FM-частот. «UA: Радіо Промінь» має 60 FM-частот у 24 областях України та «UA: Радіо Культура» — 48 FM-частот у 22 областях України.

Джерело: офіційний веб-сайт Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення
Фото з мережі