Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я до остаточного рішення суду за позовом нардепа Ігоря Мосійчука («Радикальної партії Олега Ляшка»).

Про це сам Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook і опублікував ухвалу про забезпечення адміністративного позову.

«За дорученням Олега Ляшка звернувся до суду щодо підтвердження повноважень в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун», – написав він.

«Заяву Мосійчука Ігоря про забезпечення адміністративного позову – задовольнити частково. Заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я Супрун Уляні вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я України», – йдеться в ухвалі.

Також суддя зазначив, що ця ухвала підлягає негайному виконанню. Її можна оскаржити протягом 15 днів.

Провадження в адміністративній справі проти Уляни Супрун за позовом Мосійчука суд відкрив 14 січня 2019 року. Нардеп тричі звертався до суду з заявою про забезпечення позову. З них двічі – 14 січня та 18 січня – йому було відмовлено.

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що про ухвалу суду про забезпечення позову дізналися із засобів масової інформації.

«Консультуємось з юристами. Триматимемо в курсі. Працюємо!» – зазначили в МОЗ.

Раніше Супрун повідомила, що Ігор Мосійчук подав до суду чотири позови — два проти неї, і два — проти прем'єра Володимира Гройсмана. Засідання суду заплановано на 15 лютого. Супрун також повідомила, що Окружний адміністративний суд Києва вже розглядав подібні позови і не задовольнив жоден з них. 2017 року судді цього суду ухвалили дві постанови, які встановили правомірність її призначення та виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України.