Сучасний спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль МАЗ надійшов в розпорядження Срібнянського відділу ДСНС України. До урочистостей з нагоди передачі автомобіля срібнянським рятувальникам долучилися і народні депутати України Олександр Кодола та Олег Дмитренко.
Саме вони сприяли появі нової техніки для вогнеборців Срібнянщини. Адже голосували за бюджет, в якому передбачалось оновлення пожежної техніки. Як результат – Чернігівська область одержала чотири сучасні автомашини.
Новітній МАЗ  - це універсальний автомобіль з інноваційною комплектацією, який обладнаний усім необхідним для ліквідації  будь-якої надзвичайної ситуації. Крім цього, він оснащений приладом нічного бачення, що дозволяє знайти потерпілих, орієнтуючись лише на температуру тіла людини. Автомобіль забезпечений генератором електроенергії та обладнанням для освітлення місця події у найскладніших місцях.
Виконав Олександр Кодола і ще одну приємну місію: вручив іменні грамоти рятувальникам 14-го Державного пожежно-рятувального поста 3-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області Євгену Калантиренку, Станіславу Клюшніченку, Роману Мартиненку і Сергію Щербині.
«Рятувальники цілодобово стоять на захисті безпеки громадян та територій від пожеж, ліквідовують наслідки стихійних лих, виробничих аварій та катастроф.Самовідданість, витримка, відвага та сміливість – вони демонструють ці якості кожного дня, без перерв і вихідних. Кожен робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Життя ставить виклики кожного дня. І хто, як не рятувальники, повинні гідно приймати ці виклики заради спокою мільйонів людей. Я переконаний, що з новою технікою все це буде забезпечено на 100 відсотків!», — зазначив Олександр Кодола

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли