Про це заявив міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян під час спільного брифінгу із очільником Укравтодору Славоміром Новаком, повідомляє сайт «Народного фронту».

Володимир Омелян нагадав, що Державний дорожній фонд запрацював з 1 січня 2018: «Нам вартувало багатьох зусиль його створення. Саме Дорожній фонд передбачає гарантоване фінансування дорожніх робіт. Також 1 січня відбулась децентралізація Укравтодору – 123 тис. км автошляхів було передано на обласний і місцевий рівні».

«Субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  становить у 2018 році 11 млрд 530 млн 865,2 тис. грн. Станом на 23 травня спрямовано 3 млрд 952 млн гривень на рахунки облдержадміністрацій. Видатки облдержадміністрацій становили лише 934,5 млн грн, тобто на рахунках залишається 3 млрд 17 млн 944 тис. гривень», — додав він.