Студент НДУ імені Миколи Гоголя Сергій Андрейча 27 листопада побив власний рекорд. Юнак пробіг ультрамарафон: 65 кілометрів від Мени до Чернігова за 6 годин 46 хвилин.


Ось і завершив легкоатлетичний сезон 2016. Тренувався, готувався і ось спробував. Довго я то переносив, але вже було нікуди, тому прокинувшись о 4:00 «почесав» на електричку. Я вперше в житті побачив людину яка потемну, десь біля 5 ранку, бігає, а мало того то був дід. Доїхав до Мени, передягнувся і о 9:06 стартував. Попереду мене чекала неймовірна дистанція 65 кілометрів. Спочатку легко, потім важко. Найважче напевно було перебороти себе морально, адже ти біжиш здається вічність, а по переду ще 40 км. Також було важко в енергетмчному плані — сили покидали. Ну якось так потиху я добирався до фінішу. І от десь після 50-го кілометра почали підводити ноги — дуже боліли доводилось зупинятись. Вперше я хотів зійти, здатись але на «зубах» добіг. Вражень море. Я довів собі, що все можливо — покорив то. Сигналять машини люди в селищах кричать — молодець, і ти не можеш в такі моменти здатись. Наступна дистанція буде 100 км. Ось такий пробіг Мена — Чернігів. Взагалі описати то все складно — потрібно спробувати —
зазначив Сергій

До свого забігу хлопець готувався самотужки. Тренувався близько року: щодня займався бігом, а останні два місяці готувався більш інтенсивно, пробігаючи щодня по кілька кілометрів.

Наступна ціль Сергія Андрейча – пробігти 100-кілометровий шлях. Фото зроблені Сергієм Андрейчем під час ультрамарафону.