Зарплата глави «Укрпошти» шокувала українців.

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський у 2020 році буде щомісяця отримувати зарплату, яка дозволить йому купувати по трикімнатній квартирі в Києві кожен місяць.

Такими даними поділилася секретар Національної спілки журналістів Ліна Кущ на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з опублікованим документом, в 2020-му прибуток Смілянського зросте на більш ніж 450 тисяч гривень на місяць. Таким чином, його зарплата становитиме майже два мільйони гривень.

Згідно з опублікованим документом, в 2020-му прибуток Смілянського зросте на більш ніж 450 тисяч гривень на місяць. Таким чином, його зарплата становитиме майже два мільйони гривень.

Користувачі соцмережі запитали у пана Смілянського, який має подвійне громадянство, як можна в Україні отримувати майже 2 млн гривень зарплати, якщо навіть в США таких заробітків у держчиновників не існує. До того ж, там сплачують великі податки.

«А я і віддаю 50% державі (знак посмішки), — відповів Ігор Смілянський. — 20% в Україні і 25% в США і з тих грошей йде допомога української армії».

Він також зазначив, що багато українських поштарів самі не бажають отримувати більші зарплати.

«В Чернигове было предложение начальникам отделения перейти с 1000 гривен на 6700 + премии, т.е до 10000. Согласились перейти 5%. Так как корова, огород и т.д...

Почтальонам которые работали на 0.3 ставки на 1250 предложили перейти на 4200 + премии. Та же реакция. Сейчас дали объявление — 10000 кто хочет прийти помочь сортировать посылки (высокий сезон). Пришло 2 человека и те попросили наличку. Так что не надо стонов и соплей. А ещё давайте уточним про чаевые за разноску пенсий, или будем делать вид что их нет?», — російською написав Смілянський.

Також голова «Укрпошти» запропонував журналістам завітати до нього особисто, аби «прийшли і порівняли мою базову зарплату за грудень і січень». І якщо вона залишилася на минулому рівні (тобто всього 1 427 666 гривень, що дорівнює 53 800 євро), пропонував журналістам сплатити 30000 у благодійний фонд «Таблеточки».

Нагадаємо, що зарплата рядових працівників «Укрпошти» у 2020 році зросте на 815 гривень – до 6031 гривні 30 копійок.