Те, що Ніжин – по-справжньому спортивне місто, довели учасники свята, яке відбулось в рамках проведення Дня міста 4 травня. На стадіоні «Спартак» змагалися юні футболісти, на відкритому боксерському рингу проходили перші міські змагання з боксу, вражали своєю майстерністю гімнасти та волейболісти.

Серед гостей свята були народний депутат України Олександр Кодола та представники делегації з Латвійської Республіки. Під час відкриття спортивного свята Олександр Кодола та ніжинський міський голова Анатолій Лінник вручили футболістам міського футбольного клубу комплект футбольної форми.

Родзинкою свята став  боксерський турнір, який проходив на професійному, єдиному в області олімпійському ринзі. Ринг був встановлений за сприяння Олександра Кодоли, який залучив для цього кошти з державного бюджету. До речі, на стадіоні «Спартак» завдяки Олександру Кодолі було також побудоване і футбольне поле зі штучним покриттям. А незабаром планується будівництво ще одного поля для міської футбольної школи. Також невдовзі буде урочисто відкрито  плавальний басейн на базі НВК «Престиж», який не діяв понад 20 років. Все це відбудеться за сприяння Олександра Кодоли, який вже п`ятий рік поспіль продовжує реалізовувати у своєму виборчому окрузі корисні та потрібні громадам проекти.

У своєму вітальному слові Олександр Кодола побажав ніжинським спортсменам яскравих здобутків та  високих досягнень.

«Наша спільна мета – зробити Ніжин по-справжньому спортивним містом, який би став гідним прикладом для наслідування серед інших міст України. Я переконаний, що наш проект «Спортивний Ніжин – здорова нація» стане запорукою становлення майбутніх чемпіонів, які прославлятимуть Ніжин своїми спортивними досягненнями на світовій спортивній арені», — звернувся народний депутат у своїй промові.

До привітань також долучились представники делегації Латвійської Республіки і ніжинський чемпіон, боксер Петро Іванов. До речі, він вже готується до наступного поєдинку у всесвітній супер-серії у Ризі, який відбудеться 15 червня.

Тож юним ніжинським боксерам є з кого брати приклад!