На думку народного депутата України Олександра Кодоли,  щоб  мати спортивні традиції в Срібному  та пишатися  власними чемпіонами – необхідно активно розвивати спорт та поширювати ідеї  здорового способу життя.  А для цього потрібно мати відповідну інфраструктуру.

Саме тому одним з важливих пріоритетів  діяльності народного депутата є, зокрема,  будівництво міні-футбольних полів зі штучним покриттям.  Такі футбольні  поля є в Ніжині та Носівці. А одне з таких з`явиться вже цього літа на території біля Срібнянської ЗОШ. Віртість робіт складає майже півтора мільйона гривень. А під час зустрічі з педагогічним колективом школи Олександр Кодола символічно відкрив спортивний майданчик, який був нещодавно встановлений на території школи.

Крім того,  команда  Олександра  Кодоли розпочинає масштабну реконструкцію центрального стадіону у Срібному. Там передбачено, зокрема,  придбання огорожі, хвірток, навісу та сидінь для стадіону. Загальна вартість робіт складе 1 мільйон 150 тисяч гривень.

«Я завжди буду підтримувати розвиток спорту у громаді, адже це  потрібна справа для усіх  її мешканців. Прихильність до активного способу життя, зручні умови для тренування, здобуття перемог на змаганнях – все це є запорукою піднесення Срібнянського краю до високого щаблю спортивних досягнень », — зазначив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли