Вода, дерева і робочі руки… Озеленення прибережної території району Кручі (вул.Черняхівська ) стало спільною справою. Ідея належить міському голові Анатолію Ліннику, депутатам Ніжинської міської ради та громаді цього мікрорайону. Організатори за власні кошти придбали саджанці ( клени та берізки), необхідний реманент – «знаряддя праці» привезли з дому. Долучилися до толоки депутати Чернігівської обласної ради, директор, вчителі, школярі, працівники ЗОШ №5, спеціаліст пункту самоорганізації, а також небайдужі жителі. Напередодні КП ВУКГ долучилося до облаштування території.
Буквально на очах виростали рівні рядочки з ямками під майбутні дерева. За вміло організованою роботою непомітно проминув час і незабаром трудовий десант вже милувався здійсненим.Турбуватися деревами тепер належить самим жителям мікрорайону.
” Чим більше дерев посадять ніжинці, тим чистіша, гарніша буде наша природа, наше довкілля. Кожен з вас запам’ятає і для себе ставить завдання, що він теж має посадити хоча б одне дерево”, – вважають самі жителі.
” Ми заклали парк, щоб показати, що можна спільно робити корисні справи для держави та рідного міста.” – наголошують депутати.

Тетяна Марченко
фото автора

Ніжинська міська газета “Вісті”

Джерело: nizhyn news