Чоловік був у Чернігівському СІЗО від грудня 2017 року – в цей день його справа переглядалася в суді

Засуджений, якого вчора знайшли мертвим в Чернігівському СІЗО, порізав собі шию лезом від бритви. Про це Громадському радіо повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак.

За його словами, у камері разом з цим ув’язненим було ще восьмеро людей. Вони повідомили про те, що трапилося черговому, а той — викликав швидку. «Викликали швидку медичну допомогу, але лікарі констатували смерть.

Чоловік сидів у СІЗО від грудня 2017 року. Його справу переглядали, тому від знаходився в Чернігівському СІЗО. Ми викликали правоохоронні органи, справа була зареєстрована в єдиному реєстрі досудових розслідувань і правоохоронні органи надаватимуть кваліфікацію», — сказав Юрій Маслак.

У прокуратурі повідомили, що відкрито кримінальне провадження за двома статтями «доведення до самогубства» і «катування». Юрій Маслак пояснив, що коли правоохоронці приїжджають на подібний виклик, можуть відкрити кримінальне провадження за кількома статтями, а потім відпрацьовують ці версії.

Вчора в Чернігівському СІЗО знайшли мертвим одного з засуджених. У нього був поріз на шиї. У прокуратурі повідомили, що чоловік був засуджений до 14 років ув’язнення за вбивство. Напередодні дружина повідомила йому, що подає на розлучення. Після цього він був в пригніченому стані.

Джерело: nizhynnews