Складна хірургічна операція в обласній лікарні пройшла вдало для Сергія Мельничука з Ніжина, учасника бойових дій на Сході. Ми в попередніх інформаційних випусках розповідали про підготовку до цієї незвичайної операції. Зараз Сергій Мельничук одужує.

Ніжинець Сергій Мельничук, капітан запасу, військовий інженер, пішов на Схід добровольцем. Стресові ситуації на фронті викликали захворювання шлунково-кишкового тракту. Але діагноз не могли визначити починаючи з грудня 2015-го року у військових госпіталях, в тому числі Центральному в Києві, і в Ніжинській районній лікарні. Стан погіршувався, Сергій втратив 50 кілограмів – більше половини ваги.

Нарешті в обласній лікарні діагноз встановили правильно. Це виявилася рідкісна патологія: між шлунком і товстою кишкою утворилася спайка, а в ній – нориця (тобто канал, язва). Попри тяжкий стан пацієнта і складну патологію лікарі й сам Сергій все-таки перемогли хворобу.

Сергій Мельничук відмовився свого часу від пропозиції лікуватися в Інституті імені Шалімова в столиці, оскільки високо оцінює роботу чернігівських лікарів. І, як виявилось, не помилився.

Крім майстерності медиків, головним чинником одужання співрозмовник вважає любов до життя і підтримку від сім’ї та друзів. Відновивши здоров’я, він планує допомагати своїм товаришам як волонтер.

Самі хірурги коментувати вдалу операцію не хочуть: вважають це своєю буденною справою.

«Сівер-центр»