В Україні розпочалася підготовка до пробного перепису населення, який проведуть у грудні. Вже розпочали формування квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень у містах. Всеукраїнський перепис населення проведуть у 2020 році. 

Головне управління статистики у Чернігівській області у жовтні-листопаді 2019 року проведе роботи зі складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських поселеннях, тож для упорядкування адресного господарства міста просять жителів міста у найкоротші терміни провести огляд своїх домоволодінь на предмет наявності на паркані або ж на фасаді будівлі показчиків номерів будинку, а на вулиці — показчика з назвою вулиці.

Власники приватних домоволодінь (в тому числі ОСББ) самостійно здійснюють нумерацію свого будинку у будь-який зручний цивілізований спосіб (напис фарбою або придбання номерних показчиків у торговельній мережі міста).

Мешканці будинків багатоповерхової забудови у разі відсутності на фасадах їхніх будинків нумерації, мають зробити замовлення на виготовлення (придбання) та встановлення нумерації відповідній управляючій кампанії.

У разі відсутності показчика назви вулиці, телефонуйте за номером 2-34-85 для узагальнення інформації та подальшого проведення робіт відповідними службами міста по їх виготовленню та встановленню.

Ніжин.Сіty нагадує, що перший Всеукраїнський перепис населення відбувся 5 грудня 2001 року в Україні, який став першим і поки єдиним переписом населення незалежної України.

Загальна кількість населення України в 2001 році становила 48 млн 457 тисяч осіб: міського населення — 32 млн 574 тисяч осіб, або 67,2 %, сільського населення — 15 млн 883 тисяч осіб, або 32,8 %. Чоловіків — 22 млн 441 тисяча осіб, або 46,3 %. Жінок — 26 млн 16 тисяч осіб, або 53,7 %.

За матеріалами Ніжин.City