Сьогодні, 27 червня, на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і погодили рішення «Про фінансування загальноміського культурно-мистецького заходу Івана Купала».

Згідно проекту рішення, на проведення загальноміського культурно-мистецького заходу Івана Купала витратять більше ста тисяч гривень.

Івана Купала, кошторис, витрати

Ознайомившись з кошторисом, у членів виконавчого комітету виникли питання щодо пункту про встановлення і демонтаж сцени, що коштує більше 16 тисяч гривень. Хоча ця сцена належить місту і була спеціально придбана, щоб економити кошти на оренді. 
Також міський голова Анатолій Лінник запитав і про пункт «5. Послуги з організаційного забезпечення проведення концертно-розважальної програми» на який передбачено 30 тисяч гривень.
Заступник начальника управління культури і туризму Антоніна Купрій зазначила, що сцену будуть встановлювати наймані робітники. Раніше її встановлення було безкоштовне місту, бо роботи виконували працівники комунального ринку. А так, як штат їх скоротили, то безкоштовно роботи виконувати вже нікому.
А 30 тисяч гривень передбачено на винагородження дев'яти колективів, які будуть виступати на святі. Таким чином, місцевих артистів заохочують до співпраці і виступів.

Джерело: mynizhyn